Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

PROMOCJE

1. Depilując dwie partie jednocześnie otrzymasz 15% rabatu
2. Depilując więcej niż dwie partie jednocześnie otrzymasz 20% rabatu

* po 5 zabiegu rabat od 30% - 70 % na depilowaną okolicę

LIGHT SHEER ET

Najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia to laser diodowy Light Sheer ET firmy Coherent Lumenis, przełomowy w swojej kategorii i absolutnie skuteczny. Problem odrastających włosów już nie powróci, a marzenia o gładkiej skórze uda się wreszcie zrealizować. Dlaczego depilacja laserowa maszyną Light Sheer ET? Ponieważ odznacza go najwyższa skuteczność, bezpieczeństwo, komfort dla klienta oraz stosunkowo mała liczba zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu.

JAK TO DZIAŁA?

Light Sheer to certyfikowana maszyna (certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA – Food & Drug Administration), która usuwa niechciane owłosienie praktycznie bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym skóry. Jest ponadto najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku. Zastosowany system chłodzenia Chill Tip to niespotykane dotąd rozwiązanie, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale i bezbolesność. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C . Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.).
Przewagą lasera Light Sheer jest również jego uniwersalność, bo stosować go można bez względu na kolor skóry. Na zabiegi najbardziej podatne są grube i ciemne włosy, co w takim przypadku pozwala na zastosowanie zaledwie czterech zabiegów. Włosy jaśniejsze i delikatniejsze są trudniejsze do usunięcia i mogą wymagać większej liczby zabiegów.